Sosyal TV | Pazartesi sosyal medya İçerde'den soruluyor!

Sosyal TV | Pazartesi sosyal medya İçerde'den soruluyor!
Kimola Analytics'in verilerine göre dün akşam (24 Ekim) en çok konuşulan yapım Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım'ın Show TV'de yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Damla Colbay'ın paylaştığı İçerde oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %36,62 ile 1. sıradayken %39,58 ile yerini korudu. Yeni bölümün #İçerdemisin etiketi Türkiye gündeminde 10 saat 16 dakika , Dünya gündeminde ise 7 saat 15 dakika kaldı.

Kanal D'de sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kısmetse Olur geçtiğimiz hafta %11,28 ile 2. sıradayken bu hafta %11,13 ile yerini korudu.

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği NTC'nin ATV'de yayınlanan, başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in paylaştığı Kırgın Çiçekler geçtiğimiz hafta %7,25 ile 3. sıradayken bu hafta % 7,56 ile yerini korudu.

Gold Production'ın Kanal D'de yayınlanan, Osman Kaya ve Süleyman Mert Özdemir'in yönetmenliğini üstlendiği Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Caner Şahinin başrollerini paylaştığı Babam ve Ailesi geçtiğimiz hafta  %5,08 ile 5. sıradayken bu hafta % 4,83 ile 4. sırada.

Fox TV'de yayınlanan Fatih Portakal'ın sunuculuğunu üstlendiği Fox Ana Haber %4,37 ile 5. sırada. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER