American Horror Story'de Murder House ve Coven'dan ortak sezon geliyor!

American Horror Story'de Murder House ve Coven'dan ortak sezon geliyor!

Entertainment Weekly'nin Pazar günü düzenlediği PopFest isimli etkinlikteki bir panele katılan Ryan Murphy, American Horror Story'nin geleceğine dair yeni açıklamalarda bulundu.

Dizinin üçüncü sezonunun teması olan cadıları işleyen Coven'la dizinin yeni sezonları arasında herhangi bir bağlantı kurulup kurulmayacağı sorulan Murphy, yaptığı açıklamada birinci sezon olan Cinayet Evi (Murder House) ve Cadı Meclisi'nden (Coven) 'ortak sezon' yapılacağını duyurdu.

Yani iki sezonun karakterleri ve onları canlandıran oyuncuların yer alacağı yeni bir sezon yayınlanacak. Bu sezon da gelecek sezon olan yedinci sezon değil, sekiz veya daha sonrasında olacak.

American Horror Story hali hazırda Roanoke isimli altıncı sezonunun yayınına devam ediyor. Dizi yeni sezonunun başındayken yedinci sezon onayı almış, o dönemde Murphy yedinci sezonun temasının şimdiden belli olduğunu söylese de daha fazla detay vermemişti. Ryan Murphy, etkinlikte şimdiden Murder House ve Coven sezonlarında yer alan oyuncularla programlarının uygunluğu için gizlice konuşmaya başladığını da itiraf etti.

Dizinin ilk sezonu Murder House'da Connie Britton ve Dylan McDermott gibi isimler yer almış, Harmon ailesinin yeni yerleştikleri evin aslında orada ölen kişilerin ruhları tarafından ele geçirildiği ortaya çıkmıştı. Emma Stone'un da yer aldığı Coven'da ise yeteneklerini yeni keşfeden genç cadılara eğitim verilen bir okul dizinin merkezindeydi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER