American Horror Story 6. Sezonuyla FX'te başlıyor

American Horror Story 6. Sezonuyla FX'te başlıyor
Emmy ve Altın Küre ödüllü yaşayan efsane American Horror Story, 6. sezonu ile 15 Eylül Perşembe günü 23.30’da, Amerika yayınından 1 gün sonra FX ekranlarına geri dönüyor.

Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un Emmy ve Altın Küre ödüllü antolojisi American Horror Story, 6 sezonu ile 15 Eylül Perşembe günü, 23.30’da Amerika yayınından 1 gün sonra FX’te başlıyor. Heyecanlı bekleyişi oldukça gizemli bir oyuna dönüştüren yapımcılar, American Horror Story’nin yeni sezon konusunu ve ismini prömiyere kadar açıklamıyor. Yeni sezon öncesi yayınlanmaya başlayan teaser’larla izleyicileri meraklandıran yapımcılar, bu teaser’lardan yalnızca birinin 6. sezon teması ile ilişkili olduğunu söylüyor. Yeni sezona dair gelen ilk kesin bilgi ise American Horror Story’de oynayacak isimler. 6. sezonun en dikkat çeken isimleri, Lady Gaga, Angela Bassett, Kathy Bates, Sarah Paulson, Finn Wittrock, Denis O’Hare, Cheyanne Jackson, Matt Bomer ve Wes Bentley.

American Horror Story 6. sezon heyecanı, FX’in internet sitesindeki yarışma ile de katlanıyor. 8 Eylül Perşembe günü başlayacak ve 6. sezonun ilk bölümü yayınlamasından hemen önce 15 Eylül Perşembe günü sona erecek online yarışma ile yeni sezonunun temasının hangisi olacağı izleyicilere soruluyor. FX internet sitesinde yer alan teaser’lardan hangisinin gerçek tema olduğunu tahmin eden katılımcılar arasından yapılacak çekilişle, 5 kişiyi özel bir ödül bekliyor. Peki ya sizce yeni sezonun tanıtımı hangisi?

American Horror Story 6. Sezonu ile 15 Eylül Perşembe günü 23.30’da, Amerika yayınından 1 gün sonra FX’te başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER