Netflix'in yeni dizisi Seven Seconds'ın başrolleri belli oldu

Netflix'in yeni dizisi Seven Seconds'ın başrolleri belli oldu

Dünyanın lider online dizi platformu Netflix, dizi portföyüne yeni bir dizi katıyor ve şimdiden başrollerini buldu bile: Seven Seconds.

10 bölümlük onay alan suç draması türündeki dizinin yaratıcısı The Killing ve Cold Case dizilerinin arkasına isim olan Veena Sud ve yapımcılığını da FOX 21 TV Studios şirketi üstlendi. Dizinin başrollerinde ise David Lyons ve Beau Knapp yer alacak.

Lyons son olarak Türk dizisi Suskunlar'ın uyarlaması Game of Silence ile izleyici karşısına çıkmış, NBC'nin bir diğer dizisi Revolution'da da oynamıştı. Beau Knapp ise 1974 yağımı Death Wish filminin Eli Roth'un elinden çıkan 2017 uyarlamasıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizi 2013 yapımı Rus aksiyon filmi The Major'dan (Майор) uyarlama olacak ve Jersey City'deki Afro-Amerikalı vatandaşlarla polisler arasıdaki gün geçtikçe tırmanan tansiyon işlenecek. Çünkü gençlerden birisi bir polis tarafından yaralanacak. Lyons dizide Mike Diangelo isminde bölgedeki polis kuvvetinin başıdaki ismi canlandırırken, Knapp ise takıma yeni katılan ve Diangelo'nun gözüne girmeye çalışan genç bir polisi oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER