Sosyal TV | Pazar gününün birincisi Seviyor Sevmiyor!

Sosyal TV | Pazar gününün birincisi Seviyor Sevmiyor!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (23 Ekim) en çok konuşulan yapım, ATV'de yayınlanan, MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı Seviyor Sevmiyor oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %26,53 ile 1. sıradayken bu hafta %28.39  ile yerini korudu. Yeni bölüm etiketi #BeklenenGerçek Twitter Türkiye gündemine girerek 10sa 20dk gündemde kaldı.

Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali geçtiğimiz hafta %18,51 ile 2. sıradayken bu hafta %17,05 ile yerini korudu.

Kanal D’de yayınlanan, başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Ezgi Şenler, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı, TMC yapımcılığında, yönetmenliği Mehmet Ada Öztekin’e ait olan Bodrum Masalı %11,66 ile 3. sırada.

Süreç Film'in Star TV'de yayınlanan başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan'ın paylaştığı Hamdi Alkan'ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır geçtiğimiz hafta %7,98 ile 3. sıradayken bu hafta %10,15 ile 4. sırada.

MF Yapım'ın TRT 1' de yayınlanan, Emre Kabakuşak'ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç'ün paylaştığı Baba Candır geçtiğimiz hafta %6,20 ile 5. sıradayken bu hafta  %4,33 ile yerini korudu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER