Yıldız Yakar İle Gezmek Olsun

Yıldız Yakar İle Gezmek Olsun
Kameralar, mikrofon ve enerjik bir sunucu ile kıtalar arası seyahat eden gezi programlarına az çok aşinayız hepimiz. Ancak İstanbul’da ikamet ederken bile okul-iş-ev arasında geçip giden hayatlar içinde yaşadıkları şehri keşfetmeye vakit ayıramıyor çoğunlukla. Ayırsa bile detaylıca öğrenemiyor, ilginç bilgilerden mahrum kalıyor.

Ne nerede yenir, hangi semtin çarşısı daha uygundur, oraya nasıl gidilir gibi pek çok cevapsız soru ile kalıyoruz bu gibi durumlarda. 

İşte tam da bu noktada kendimizi hiç yormadan, evimizin konforunda izleyip öğrenebileceğimiz ve bir sonraki hafta uygulamak için planlar yapabileceğimiz bir kolaylıkla ekranlarımıza geliyor Yıldız Yakar.

Yapımcılarının onlara verdiği miktar ile günü geçirmenin yollarını arıyorlar İstanbul’da. Yani hem para idaresini öğreniyoruz hem de bizim yerimize gezip öğreniyorlar. 

Toplu taşımaya da biniyorlar, tabana kuvvet yürüyorlar, esnaf ile pazarlığa tutuşup semt hakkında ilginç bilgilerle de çıkıyorlar karşımıza bir hafta Cihangir'de öbür hafta İstiklal'de...

İçten, eğlenceli, sıcacık bir sunumla bol gezmeli “Gezmek Olsun” her Pazar saat 11.00’de 360’ta.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER