Hayat Bazen Tatlıdır seti canlı yayınla sosyal medyada!

Hayat Bazen Tatlıdır seti canlı yayınla sosyal medyada!
Süreç Film'in Star TV'de yayınlanmaya başlayan yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır'ın setinden yeni bir sosyal medya canlı yayını yapıldı.

Dizinin Koray'ı Anıl Tetik'in yenetimiyle başlayan ve izleyenlerin katılımıyla ilerleyen canlı yayında sorulan sorulara cevap verdiler. Kadroya Onur karakteri ile dahil olan Mustafa Mert Koç'un da katıldığı canlı yayında genç oyuncuların heyecanı ve enerjisi dikkat çekti.

Kardeşi ile birlikte Gedikpaşa Anadolu Lisesi'ne gelen Hayat öğretmenin ve öğrencilerinin hikayesinin anlatıldığı dizinin senaryosu Gani Müjde'ye, yönetmen koltuğu ise Hamdi Alkan'a ait. Başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan'ın paylaştığı Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Sevda Erginci, Anıl Tetik, Mustafa Mert Koç, Lale Başar, Gamze Topuz, Esin Gündoğdu, Şamil Kafkas, Alihan Aracı, Zeynep Alkan, Nedim Suri, Elif Doğan, Temmuz Uğur Yıldız, Melis Sezen , Hamdi Kahraman, Metin Zakoğlu, Emrah Özdilek, Bengü Şen, Tolga Canbeyli ve Emirhan Oktay'ın kadrosunda yer aldığı dizinin yeni bölüm etiketi 18.00'da belli olacak.

Hayat Bazen Tatlıdır bu akşam (30 Ekim) 3. bölümüyle aat 20.00'da Star Tv'de izleyicileriyle buluşacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER