Sosyal TV | Poyraz Karayel zirvedeki yerini korudu!

Sosyal TV | Poyraz Karayel zirvedeki yerini korudu!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (26 Ekim) en çok konuşulan yapım Limon Film'in Kanal D'de yayınlanan, Osman Taşçı'nın yönetmenliğini üstlendiği kadrosunda İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu,İlker Aksum, Funda Eryiğit, Ayda Aksel, Musa Uzunlar, Cem Cücenoğlu, Ali İl, Ece Özdikici, Celil Nalçakan ve Hale Sürel'in yer aldığı Poyraz Karayel oldu. Dizi %27,85 ile 1.sırada. Yeni bölümün etiketi #AşkAcısı'yla 9 saat 9 dakika gündemde kaldı.

Tekden Film'in TRT 1'de yayınlanan, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği, Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun gibi isimlerin yanı sıra yeni sezonda kadrosuna Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Erden Alkan, Gülçin Santırcıoğlu, Gülsim Ali, Sedef Şahin, Batuhan Karacakaya, Lebip Gökhan, Osman Albayrak, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz, Fırat Topkorur, Gökhan Bekletenler, Çağdaş Onur Öztürk, Mehmet Pala, Serhat Barış, Mert Soyyer, Mehmet Cerrahoğlu, Ekrem Türker ve Yaman Tümen'in dahil olduğu Diriliş 'Ertuğrul' %19,20 ile 2. sırada yer aldı.

Bİ Yapım'ın Show TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı, yönetmenliği Müge Uğurlar'a ait olan dizisi Aşk Laftan Anlamaz %11,49 ile 3. sırada. 

Pelin Çift'in sunuculuğunu üstlendiği TRT 1'de yayınlanan Pelin Çift ile Gündem Ötesi %8,39 ile 4. sırada.

Ay Yapım'ın Star TV'de yayınlanan, Hilal Saral'ın yönettiği, başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı dizisi Kara Sevda %6,65 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER