Sosyal TV | 'İçerde'ki rekora koştu!

Sosyal TV | 'İçerde'ki rekora koştu!
Kimola Analytics'in verilerine göre dün akşam (24 Ekim) en çok konuşulan yapım Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım'ın Show TV'de yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Damla Colbay'ın paylaştığı İçerde oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %45,18 ile 1. sıradayken %36,62  ile yerini korudu. Yeni bölümün #İçerdeki etiketi Türkiye gündeminde 18 saat 50 dakika, Dünya gündeminde ise 7 saat 15 dakika kaldı.

Kanal D'de sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kısmetse Olur geçtiğimiz hafta %6,84 ile 3. sıradayken bu hafta %11,28 ile 2. sırada.

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği NTC'nin ATV'de yayınlanan, başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in paylaştığı Kırgın Çiçekler geçtiğimiz hafta %6,87 ile 2. sıradayken bu hafta %7,25  ile 3. sırada.

Filiz Gülmez Pakman’ın yönettiği Filmevi Yapım’ın Fox TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı Rüzgarın Kalbi geçtiğimi hafta %6,80 ile 4. sıradayken bu hafta final bölümünde %5,26 ile ekranlara 4. sırada veda etti.

Gold Production'ın Kanal D'de yayınlanan, Nihat Durak'ın yönetmenliğini üstlendiği Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Caner Şahinin başrollerini paylaştığı Babam ve Ailesi geçtiğimiz hafta  %5,07 ile 5. sıradayken bu hafta %5,08 ile yerini korudu. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER