Sosyal TV | Seviyor Sevmiyor zirvenin tek sahibi!

Sosyal TV | Seviyor Sevmiyor zirvenin tek sahibi!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (23 Ekim) en çok konuşulan yapım, ATV'de yayınlanan, MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı Seviyor Sevmiyor oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %32,32 ile 1. sıradayken bu hafta %26,53  ile yerini korudu.Dün akşam ekranlara gelen 15. bölüm etiketi #gitme ile Twitter Türkiye Trendleri'ne girerek 10sa 4dk gündemde kaldı

Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali geçtiğimiz hafta %13,21  ile 3. sıradayken bu hafta %18,51 ile 2. sırada.

Süreç Film'in Star TV'de yayınlanan başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan'ın paylaştığı Hamdi Alkan'ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır geçtiğimiz hafta %17,41 ile 2. sıradayken bu hafta %7,98 ile 3. sırada.

Beyaz TV'de yayınlanan Ertem Şener'in hazırlayıp sunduğu Beyaz Futbol %6,82 ile 4. sırada.

MF Yapım'ın TRT 1' de yayınlanan, Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç'ün paylaştığı Baba Candır geçtiğimiz hafta %7,79 ile 4. sıradayken bu hafta %6,20 ile 5. sırada.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER