Bodrum Masalı gün değiştiriyor!

Bodrum Masalı gün değiştiriyor!
Yeni sezonda perşembe günleri Kanal D'de yayınlanmaya başlayan Bodrum Masalı dizisi gün değişikliğine gitti.

Yayınlandığı ilk günden itibaren reytinglerde yükselen bir grafiğe sahip olan dizinin son dört haftadır yaşadığı düşüşün sonucunda yayın günü değişti.

Başar Başaran ve Emre Özdür'ün kaleme aldığı, Mehmet Ada Öztekin'in yönettiği, kadrosunda Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe, Serhan Onat, Bora Cengiz, Kaan Çakır, Ebru Unurtan, Yener Gürsoy, Ezgi Şenler, Serel Yereli, Zehra Yılmaz, Nazlı Kar, Basri Albayrak, Cemalettin Çekmece, Tülin Yazkan ve Tugay Bahşi yer aldığı dizi artık pazar akşamları izleyici ile buluşacak.

Evren Ergüven oteller zinciri sahibi bir iş adamıdır. Yüksek riskli bir işte hırslarının kurbanı olur ve onun bu hatası sonucu Ergüvenler neredeyse tüm mal varlıklarını yitirirler. Ellerinde bir tek Yıldız'ın yarı hissesine sahip olduğu Yıldızlı Otel kalır. Önlerindeki tek çıkar yol Bodrum'a dönüp orada yaşamaya çalışmaktır. Bu durum Su ve Ateş'in gelecek planlarını tepetaklak eder. Daha önce sadece tatil için gittikleri Bodrum artık hayat mücadelesi verecekleri yeni evleridir.

Bodrum Masalı 30 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER