Sosyal TV | İçerde'nin yeri sosyal medyada da sağlam!

Sosyal TV | İçerde'nin yeri sosyal medyada da sağlam!
Kimola Analytics'in verilerine göre dün akşam (10 Ekim) en çok konuşulan yapım Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım'ın Show TV'de yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Damla Colbay'ın paylaştığı İçerde oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %44,20 ile 1. sıradayken %45,18 ile yerini korudu. 

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği NTC'nin ATV'de yayınlanan, başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in paylaştığı Kırgın Çiçekler geçtiğimiz hafta %8,83 ile 2. sıradayken bu hafta %6,87 ile yerini korudu.

Kanal D'de sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kısmetse Olur %6,84 ile 3. sırada.

Filiz Gülmez Pakman’ın yönettiği Filmevi Yapım’ın Fox TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı Rüzgarın Kalbi %6,80 ile 4. sırada.

Gold Production'ın Kanal D'de yayınlanan, Nihat Durak'ın yönetmenliğini üstlendiği Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Caner Şahinin başrollerini paylaştığı Babam ve Ailesi %5,07 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER