CBS'ten üç yeni dizisine tam sezon onayı geldi

CBS'ten üç yeni dizisine tam sezon onayı geldi
Amerika'nın ulusal kanallarından CBS, Sonbahar sezonunda başlayan yeni dizilerinden üç dizisine tam sezon onayı verdi: Bull, MacGyver ve Kevin Can Wait. Üçü de Eylül ayında başlayan dizilerin 13 bölümlük sezonları bu haberle 9 bölüm daha artarak 22 bölüme çıkmış oldu.

Amerika'nın ünlü isimlerinden Dr. Phil'in televizyon öncesi kariyerine odaklanan Bull, mahkeme bilimi üzerine bir hukuk dizisi. Davalarda jürinin vereceği kararı önceden tahmin ederek ona göre strateji üretme ve karara etki etme üzerine kurulan dizi, bölümlük bir yapım özelliğini taşıyor. Başrolünde ise CBS'in uzun ömürlü dizisi NCIS'ten geçtiğimiz sezon sonunda ayrılan Michael Weatherly bulunuyor.

Bull gibi ülkemizde FOX Crime'da yayınlanan MacGyver ise 1985-92 arası yedi sezon süren bir diğer polisiye dizinin günümüze uyarlaması. Lucas Till'in canlandırdığı Angus "Mac" MacGyver, Amerikan hükümeti içerisindeki gizli bir birimde suçlarla mücadele etmek için çalışan, bunu yaparken de bilimsel yöntemler kullanarak pratik yollar üretmesiyle bilinen birisi.

Kahkaha efektli komedi dizisi Kevin Can Wait ise emekli olan bir polisin ailesiyle daha kaliteli bir zaman geçirmeyi beklerken evin içinin sokaklardan daha zorlu olduğunu fark etmesi üzerine.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER