Sosyal TV | Seviyor Sevmiyor yerini kaptırmıyor!

Sosyal TV | Seviyor Sevmiyor yerini kaptırmıyor!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (16 Ekim) en çok konuşulan yapım, ATV'de yayınlanan, MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı Seviyor Sevmiyor oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %32,44 ile 1. sıradayken bu hafta %32,32 ile yerini korudu.

Süreç Film'in Star TV'de yayınlanan başrollerini Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan'ın paylaştığı Hamdi Alkan'ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır %17,41 ile 2. sırada.

Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali %13,21  ile 3. sırada.

MF Yapım'ın TRT 1' de yayınlanan, Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğini üstlendiği, başrolllerini Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç'ün paylaştığı Baba Candır %7,79 ile 4. sırada.

Deniz Koloş’un yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu, Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı Show TV’de yayınlanan Arkadaşlar İyidir geçtiğimiz hafta %10,35 ile 3. sıradayken bu hafta %3,49 ile 5. sırada.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER