Baba Candır, yeni sezonu açıyor!

Baba Candır, yeni sezonu açıyor!
TRT 1’in aile, dostluk, kardeşlik paylaşmak gibi duyguları yaşatan sıcacık aile dizisi Baba Candır, Pazar akşamı izleyici ile buluşacak…

TRT1’in sevilen aile dizisi Baba Candır, yeni sezonun ilk bölümünde sürpriz yenilikler ile 16 Ekim Pazar akşamı 20:00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak. Sevilen karakterleriyle ailenin önemini anlatan dizi yeni sezonda hem güldürecek hem hüzünlendirecek.Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak’ın paylaştığı diziye bu sezon Doktor Elif karakteriyle İpek Tuzcuoğlu katıldı. Tuzcuoğlu, 40 yaşlarında, güzel ve alımlı bir kadın olan, Tıp Fakültesinden üstün başarı ile mezun olmuş, idealist Nöroloji Uzmanı Profesör Doktor Elif Başaran’ı canlandıracak ve karakteriyle diziye renk katacak.

Yapımcılığını MF Yapım’ın gerçekleştirdiği dizinin yönetmen koltuğuna en son ‘Sakarya Fırat’ ve ‘Böyle Bitmesin’ dizilerinden hatırladığımız Emre Kabakuşak oturduğu dizinin senaryosunu Tayfun Güneyer kaleme alıyor.

Baba Candır 16 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER