Destansı ve zorlu bir serüven “Yaşam Öyküsü” NTV’de başlıyor!

Destansı ve zorlu bir serüven “Yaşam Öyküsü” NTV’de başlıyor!
Gezegen üzerindeki her bir canlı doğduğu anda muhteşem ve aynı zamanda tehlikeli bir yolculuğa başlar. Her bir hayvanın perspektifinden bakan bu seri, doğumdan ebeveynliğe kadar onların yolculuğunu takip ediyor.
 
Bu sürükleyici belgeselin her bölümü; hayata atılan ilk kritik adımlar, eş bulmak için yapılan güç savaşları, sonrasında yavruların hayatta kalması için anne ve babanın kendi hayatlarını bile riske attıkları ebeveynlik dönemi gibi yaşam evrelerinin birine odaklanıyor. Seride konu alınan hayvanlar, kimi zaman zafer kazanıyor, kimi zaman trajedi yaşıyor. Kimi zamansa mutlu oluyor.
 
Yaşam Öyküsü, hayvanların deneyimlerini ayrıntılı bir şekilde ekrana getiriyor, onların gücünü ve muhteşem yeteneklerini; doğadaki yaşamın zorluk ve gerilimlerini gözler önüne seriyor.
 
1.BÖLÜM: İLK ADIMLAR
 
Doğadaki istisnasız her hayvan hayatta kalma, büyüyüp gelişme ve kendi yeni jenerasyonunu dünyaya getirme şansıyla doğar. Her canlının hayatta yaşadığı ilk zorluk bebeklik dönemidir. Saf, savunmasız ancak azimli olan yavru hayvanlar arasında bazıları, hayatlarının ilk günlerinde büyük zorluklarla karşı karşıya kalırlar. Onların hayatlarının en başında karşılaştıkları zorluklarla mücadelesi, gelecekteki başarılarını da belirler.
 
“Yaşam Öyküsü”, 16 Ekim Pazar saat 23:00’te NTV Belgesel Kuşağı’nda.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER