Kendi Düşen Ağlamaz Perşembe akşamı Trt1'de!

Kendi Düşen Ağlamaz Perşembe akşamı Trt1'de!
Yüzde yüz yerli yapım, hem eğlendiren hem kazandıran yarışma programı Kendi Düşen Ağlamaz, Perşembe akşamı saat 23.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Sunuculuğunu Ertem Şener’in üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz’da yarışmacı grubu, 4 şıklı sorulara ortaklaşa cevap veriyorlar. Her soru için kendilerine tanınan bir dakikalık süre içinde cevaba karar verip, kucaklarında paralarla, cevabı temsil eden kapakların üzerine dağılıyorlar. Cevaptan eminlerse, tek bir şıkkın üzerine 3 yarışmacı geçebildiği gibi, cevaptan emin değillerse, istedikleri kadar parayı kucaklayıp, 3 şıkka dağılabiliyorlar. Süre dolup, yanlış şıkların kapakları tek tek açılmaya başladığında, yanlış şıkkın/şıkların üzerinde bekleyen yarışmacılar, kucaklarındaki paralarla birlikte suya düşüyorlar. Doğru cevabın üzerinde bekleyen bir yarışmacı dahi kalsa, kucağında taşıdığı para miktarı ile takımı yarışmaya devam ediyor. Yani suya düşenler, ıslak ıslak yarışmaya devam ediyor.

Kendi Düşen Ağlamaz’ın Perşembe akşamı ekrana gelecek bölümünde iki ayrı grup yarışacak.

Sakarya’dan yarışmaya katılan Şebnem, Yıldız ve Hümeyra, çok neşeli 3 arkadaş. Kamu Yönetimi mezunu Şebnem’in en büyük hayali Kaymakamlık. Zorla atıldığı Bungee Jumping macerası ile stüdyoyu neşelendiren Şebnem, yükseklik ve düşme korkusuna rağmen kapakların üzerine çıkıyor! Bakalım düşmeden yarışmayı tamamlayabilecek mi?

Yarışmanın ikinci grubu ise, sunucumuz Ertem Şener’in sinirlenerek, prodüktörlere, “Kasten mi yapıyorsunuz kardeşim?” dedirtecek kadar yakışıklı 3 genç, Ahmet, Anıl ve Sercan… Fiziksel görünümleriyle olduğu kadar, bilgileriyle de iddialı üç genç arkadaş, büyük ödülün peşinde. Biri ODTÜ mezunu, biri makina mühendisi, diğeri gıda mühendisi üç arkadaşın mühendislikle ilgili sorulardaki performansları izlemeye değer.

Kendi sunucusuna bile acımayan yarışma Kendi Düşen Ağlamaz’da, sunucu Ertem Şener bu kez kapaklardan düşmekten kurtulabilecek mi?

Yarışmacılarını sulayıp, bilgilerini yeşerten yarışma Kendi Düşen Ağlamaz, 13 Ekim Perşembe gecesi 23.00’te TRT 1’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER