Wilco Van Herpen ve Danilo Zanna Anadolu yollarında!

Wilco Van Herpen ve Danilo Zanna Anadolu yollarında!
Bir İtalyan, bir Hollandalı... 20 şehir, 20 farklı macera...

Ekranların sevilen iki yüzü Wilco Van Herpen ve Danilo Zanna Anadolu yollarında...

Türkiye’nin dört bir yanını ziyaret edecek olan eğlenceli ikili hem yeni keşifler yapıyor, hem de Avrupa Birliği’nin Anadolu’da destek verdiği projeleri araştırıyor.

20 ilde 20 farklı Avrupa Birliği destekli projenin başarı öyküsünü, sahiplerinden ve uzman konuklardan öğrenen ikili, gittikleri illerde yemek yapmayı da ihmal etmiyor.

Yöresel lezzetlere Avrupalı bir bakış getiren şefler Danilo Zanna ve Wilco van Herpen nefis tariflerini izleyiciyle paylaşıyor.  
Birbirinden oldukça farklı olan ikilinin maceraları “tanımak için birlikte seyahate çıkmak gerekir” sözünü de sonuna kadar destekliyor. Türkiye aşığı iki Avrupalı, bazen süt sağıp tarlada çalışıyor bazen keyifle at biniyor, paraşütle atlıyor veya rafting yapıyor.  

Birinci bölümde; ikili Balıkesir’in Gönen ilçesinde AB standartlarında kurulmuş bir çiftliği ziyaret ediyor. Çiftlik hayatını anlamak için çiftlik işleri de yapan Danilo Zanna ve Wilco van Herpen, gün sonunda enfes mangal tarifleriyle izleyicilere lezzet tüyoları sunuyor.
Dostluk, eğlence, keşif, farklılık, sıcacık sohbetler ve lezzetli yemekler “Avrupa’dan Anadolu’ya Doğal Lezzetlerin İzinde” ile 15 Ekim Cumartesi günü 21:15’te NTV’de.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER