Tolga Çevik'in filmi Sen Benim HerŞeyimsin'den ilk fragman yayınlandı!

Tolga Çevik'in filmi Sen Benim HerŞeyimsin'den ilk fragman yayınlandı!
Merakla beklenen TME Film yapımı “Sen Benim HerŞeyimsin”in fragmanı görücüye çıktı! Tolga Çevik, Melis Birkan, Cengiz Bozkurt ve yönetmen Tolga Örnek, filmin fragmanını sinemacılar, dağıtımcılar ve medya mensuplarından oluşan davetli grubuna düzenlenen bir organizasyonla paylaştılar. Fragman bu haftadan itibaren sinema salonlarında 9 Aralık’taki vizyon için gün saymaya başlamış olacak.

YÖNETMEN TOLGA ÖRNEK: “EN SEVDİĞİM FİLMİM”
Alkışlarla biten fragman gösteriminin ardından yönetmen Tolga Örnek: “Hiçbirimizin daha önce çektiği hiçbir filme benzemiyor. Hem duygusal hem komik yanları güçlü olan bir film, farklı bir anlatım tarzı var. Hiç bitmesin istediğim ve iyi ki de yaptım dediğim bir film. En sevdiğim filmim diyebilirim” dedi.

TOLGA ÇEVİK: “HERKES KALBİNİ ALIP SİNEMAYA GİTSİN”
İlk defa kızı Tuna ve oğlu Tan ile beyazperdede yer almanın olmanın heyecanını yaşayan Tolga Çevik: “Bu filmi ilk izlediğimde çok beğenmiştim, filmin teklifi geldiğinde bayıldım, hemen kabul etmek istedim. Tek bir şartım vardı kızım ve oğlumla birlikte oynamak. Filmimizde hem çok güleceğiz, hem çok ağlayacağız. Enteresan bir hikaye. Herkes kalbini alıp sinemaya gitsin” dedi.

Filmde anneyi oynayan Melis Birkan da içinde bulunmaktan çok mutlu olduğu bir proje olduğunu söyledi. Filmin pekçok değerin önemini vurguladığını ve filmde saf sevgiyi anlattıklarını belirtti

Bir yapımcıyı canlandıran Cengiz Bozkurt da "Ben de kız babasıyım. Hatta 2 kız babasıyım 3. de 2 ay sonra geliyor. Hepimizi duygulandıran bir senaryo oldu.” diyerek duygularını dile getirdi.

Erkeklere ‘baba’ olmayı sorgulatacak filmin yönetmen koltuğunda, senaryoyu da yazan Tolga Örnek oturuyor. ‘Sen Benim HerŞeyimsin’de, Cengiz Bozkurt ve Melis Birkan ile birlikte Tolga Çevik’in kızı Tuna Çevik, babasıyla başrolü paylaşıyor. Oğlu Tan Çevik de konuk oyuncu olarak yer alıyor.

TME Film yapımı ‘Sen Benim HerŞeyimsin’ 9 Aralık’ta vizyona girecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER