Sosyal TV | Pazartesi sosyal medya da İçerde!

Sosyal TV | Pazartesi sosyal medya da İçerde!
Kimola Analytics'in verilerine göre dün akşam (10 Ekim) en çok konuşulan yapım Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım'ın Show TV'de yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Damla Colbay'ın paylaştığı İçerde oldu. Dizi %44,20 ile 1. sırada. Yeni bölüm etiketi olan #içerdeyim ile 10sa 56dk gündemde kalarak 86.5 milyon yayılıma ulaştı.

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği NTC'nin ATV'de yayınlanan, başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in paylaştığı Kırgın Çiçekler %8,83 ile 2. sırada. 

Kanal D'de sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kısmetse Olur %7,82 ile 3. sırada.

Gold Production'ın Kanal D'de yayınlanan, Nihat Durak'ın yönetmenliğini üstlendiği Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Caner Şahinin başrollerini paylaştığı Babam ve Ailesi %6,02 ile 4. sırada.

Ortaks Yapm'ın Star TV'de yayınlanan Şenol Sönmez'in yönettiği Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir'in başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk %5,29 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER