Kiralık Aşk başarıya doymuyor!

Kiralık Aşk başarıya doymuyor!
Kiralık Aşk, bu hafta da hem ekranda hem sosyal medyada birinciliği kaptırmadı.

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın  paylaştığı “Kiralık Aşk” dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle iki kategoride birinci olarak günün en çok izlenen yapımı oldu.

Dizi, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 6,82 reyting ve yüzde 18,94 izlenme payı ve 20+ABC1’de; yüzde 6,46 reyting ve yüzde 17,1 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.

Kiralık Aşk yurtdışında da başarıya doymuyor!

Tüm dünyanın ilgisini çeken ve birçok ülkenin yayınlamak için sabırsızlandığı dizinin yurtdışı satışını yürüten Global Agency, Ortaks Yapım ile beraber Kiralık Aşk’ın satışının yapıldığı ülkeleri açıkladı.

Arnavutluk’ta Tring Tv’de yayında olan ve yüksek rating oranları ile çok dikkat çeken Kiralık Aşk’ın ülkede yüksek bir fan kitlesi bulunmakta.  Kazakistan’da ise Astana Tv’de yayınlanan Kiralık Aşk, TV kanalının izlenme oranlarını arttırmış durumda. Ortadoğu Ülkeleri ve Makedonya satışları da tamamlanmış olan dizinin, bu ülkelerde de yeni yılda yayın hayatına başlaması planlanmakta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER