Moviemax Festival HD'de Filmekimi Zamanı!

Moviemax Festival HD'de Filmekimi Zamanı!
Digiturk, "Sonbahar Film Haftası" etkinliğini evinize getiriyor. Geçmiş yıllarda Filmekimi'nde gösterilmiş filmler, bu ay dolu dolu bir seçkiyle Moviemax Festival HD'de sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Ekrana gelecek olan filmler arasında özellikle "Our Little Sister" filmi ön plana çıkıyor.

Akimi Yoshida'nın Umimashi Diary adlı mangasından beyaz perdeye uyarlanan ve ödüllü yönetmen Hirokazu Koreeda'nın yönettiği Our Little Sister; Sachi, Yoshino ve Chika adlarındaki üç kız kardeşin hayatını konu alıyor. Anneleri ve babaları tarafından terk edilen bu üç kız kardeş, Kamakura şehrindeki büyükanneleriyle birlikte yaşamaya başlarlar. Sachi, bir yandan hemşire olarak çalışmakta bir yandan da kardeşleri Yoshino ve Chika'ya annelik etmektedir. Bir gün babalarının ölüm haberini alan kızlar, istemeyerek de olsa cenazeye katılırlar. Cenazede Suzu adında 13 yaşında bir kardeşleri daha olduğunu öğrenirler ve Suzu'yu Kamakura'daki evlerine davet ederler.

Japon sinemasının son dönemlerdeki en etkileyici yapımlarından biri olan Our Little Sister'ın oyuncu kadrosunda Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho, Suzu Hirose, Ryo Kase, Kirin Kiki, Lily Franky, Jun Fubuki, Shinichi Tsutsumi ve Shinobu Otake gibi isimler bulunuyor. 

Our Little Sister'ın yanı sıra My Mother, Argentina, Nahid, The Treasure, Sweet Bean, Rams, The Club, Valley of Love ve Son of Saul gibi seçkide yer alan birbirinden değerli filmleri 7-16 Ekim tarihleri arasında Moviemax Festival HD'de izleyebilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER