Masters of Sex, yeni sezonuyla TV’de ilk kez DiziSmart Platin ekranlarında!

Masters of Sex, yeni sezonuyla TV’de ilk kez DiziSmart Platin ekranlarında!
Dizi, 1957 ile 1990 yılları arasında seks üzerine bilimsel araştırmalar yapan Dr. William Masters ile Virginia Johnson'ın başından geçen olayları konu ediniyor. Thomas Maier'ın 2009'da yayınladığı “Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, the Couple Who Taught America How to Love” adlı eserinden uyarlanmıştır.

*2013 Golden Globe ödüllerinde Drama dalında En İyi Dizi - En İyi Erkek Oyuncu (Michael Sheen) dalında adaylıkları bulunuyor.
*2014 Emmy ödüllerinde Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu (Lizzy Caplan) dalında adaylığı bulunuyor.

“Masters of Sex”
9 Ekim Pazar ve her Pazar  24.00 , D-Smart / DiziSmart Platin HD

Oyuncular:  Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin FitzGerald...
Yapım Yılı: 2016 / Sony
Tür: Drama
Süre:60’

Konu: Bu sezon Doktor William Masters ve Virginia Johnson'ın tartışmalara yol açan çalışmaları ortaya çıktıktan sonra kendilerini cinsel devrimin beklenmeyen liderleri olarak bulur. Ama bu yeni gelen şöhret ve baskılar yüzünden ikilinin ilişkisi, eskisinden de karmaşık bir hale gelecektir.

4.sezonda Dr. Masters konusunda uzman olmasına rağmen kendine koca bir koruma kalkanı inşa eden ve kendini soyutlamış bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Virginia’ı ise dengesiz, kendini alkole vurmuş ve şüpheli durumlara girmiş halde buluyoruz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER