Sosyal TV | Seviyor Sevmiyor birinciliği bırakmıyor!

Sosyal TV | Seviyor Sevmiyor birinciliği bırakmıyor!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (2 Ekim) en çok konuşulan yapım Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı Seviyor Sevmiyor oldu. Geçtiğimiz hafta %40,56 ile 1. sırada olan dizi bu hafta %40,58 ile yerini korudu.

TV8 ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, jüri koltuğunda Murat Boz, Hakan- Gökhan Özoğuz, Hadise ve Sibel Can'ın yer aldığı O Ses Türkiye %13,72 ile 2. sırada.

Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur haftanın finali, geçtiğimiz hafta %10,02 ile 2. sıradayken bu hafta %9,96 ile 3. sırada.

Ortaks Yapm'ın Star TV'de yayınlanan Şenol Sönmez'in yönettiği Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir'in başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk %5,80 ile 4. sırada.

Deniz Koloş’un yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu, Akın Akınözü, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı Show TV’de yayınlanan Arkadaşlar İyidir geçtiğimiz hafta %9,45 ile 3. sırada olan dizi bu hafta %5,07 ile 5. sırada.

Sosyal TV listesinin tamamı için tıklayınız!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER