Dinle Kazan Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana geliyor!

Dinle Kazan Pazar akşamı 2. bölümüyle ekrana geliyor!
Sunuculuğunu Derda Yasir Yenal’ın gerçekleştirdiği Dinle Kazan, her bölümünde farklı hikayelerle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dinle Kazan ekibindeki profesyonel oyuncular, senaryo gereği önceden belirlenmiş bir konuda sokaktan geçen birinden yardım isteyecek. Bir oyunun içinde olduğundan habersiz olan yarışmacı, iyilik ve yardımseverliğinin yanı sıra iyi bir dinleyici olup olmadığı konusunda da sınanacak. Oyuncuların anlattığı hikayeyi dinlemeye başlayan iyi yürekli insanlar kendini bir anda yarışmanın içinde bulacak.

Oyuncu hikayesini tamamlayınca, sunucu Derda Yasir Yenal kameralarla ortaya çıkıp ve yarışmacıya az önce anlatıcının hikayesinden yola çıkarak 5 soru yöneltecek. Soruları bilen yarışmacılar ise soru başına 50 TL, toplamda ise 250 TL’nin sahibi olma fırsatı yakalayacak. Şansını ikiye katlamak isteyen yarışmacılar “katla kazan” etabında sunucunun soracağı son genel kültür sorusuyla yarışma boyunca kazanacağı ödülü ikiye katlayabilecek. Tabi ki yarışmacının, soruyu bilemezse kazandığı ödülün yarısını “Dinle Kazan” ekibine iade etmesi şartıyla.

İkinci bölümde neler olacak?
Dinle Kazan’ın ikinci bölümünde rolü gereği elindeki bebek pusetiyle eşine ulaşmaya çalışan çaresiz babaya kim yardım elini uzatacak ve onun icra memurlarıyla yaşadığı soruna kimler kulak verecek? İkinci hikâyede ise hiç bilmediği bir semtte sevgilisine evlenme teklifi ederken yardım isteyen profesyonel oyuncu ekrana gelecek. Heyecanlı gencin sevgilisini araması için kimler küçük bir iyiliğe imza atacak?

Hiç tanımadıkları birine yardım etmeyi kabul etmeleriyle bir anda kendilerini yarışma içerisinde bulan iyi insanların anlatıldığı program “Dinle Kazan”, Derda Yasir Yenal’ın sunumuyla 2 Ekim Pazar günü saat 23.00’da TRT1 ekranında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER