Sosyal TV | Dün akşam en çok Tatlı İntikam konuşuldu!

Sosyal TV | Dün akşam en çok Tatlı İntikam konuşuldu!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (1 Ekim) en çok konuşulan yapım Barış Erçetin’in yönettiği, yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın paylaştığı Kanal D’de yayınlanan Tatlı İntikam oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %11,85 ile 3. sıradayken bu hafta %22,01 ile 1. sırada.

Filiz Gülmez Pakman’ın yönettiği Filmevi Yapım’ın Fox TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı Rüzgarın Kalbi, geçtiğimiz hafta %17,73 ile 2. sıradayken bu hafta %18,18 ile 2. sırada.

Ortaks Yapım'ın Star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman,Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen’in paylaştığı, Şenol Sönmez'in yönettiği Kiralık Aşk geçtiğimiz hafta %17,94 ile 1. sıradayken bu hafta %13,14 ile 3. sırada.

Kanal D’de sunuculuğunu Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur halk oylaması geçtiğimiz hafta %6,83 ile 4. sıradayken bu hafta %11,07 ile yerini korudu.

MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Çağrı Bayrak'ın yönettiği başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin'in paylaştığı İlişki Durumu: Evli %9,65 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER