Sosyal TV | Sosyal medya İçerde dedi!

Sosyal TV | Sosyal medya İçerde dedi!
Kimola Analytics'in verilerine göre dün akşam ( 26 Eylül) en çok konuşulan yapım Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım'ın Show TV'de yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Damla Colbay'ın paylaştığı İçerde oldu. Dizi geçen hafta %40,12 ile 1. sıradayken bu hafta %45,22 ile yerini korudu.

Ortaks Yapm'ın Star TV'de yayınlanan Şenol Sönmez'in yönettiği Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir'in başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk %6,54 ile 2. sırada.

Yönetmenliğini Eray Koçak’ın üstlendiği Limon Yapım’ın Fox TV’de yayınlanan başrollerini Algı Eke, Burak Çelik ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaştığı Hayat Sevince Güzel geçtiğimiz hafta %3,46 ile 5. sıradayken bu hafta %6,22 ile 3. sırada.

Gold Production'ın Kanal D'de yayınlanan, yönetmenliğini Nihat Durak'ın yaptığı başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci ve Caner Şahin'in paylaştığı Babam ve Ailesi geçtiğimi hafta %5,91 ile 4. sıradayken bu hafta %5,40 ile yerini korudu.

Didem Arslan Yılmaz'ın Habertürk'te sunuculuğunu yaptığı Türkiye'nin Nabzı %4,65 ile 5.sırada.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER