Rıza Kocaoğlu ve Gözde Kansu, İçerde kadrosuna dahil oluyor!

Rıza Kocaoğlu ve Gözde Kansu, İçerde kadrosuna dahil oluyor!
Ay Yapım imzalı, ilk bölümüyle büyük beğeni toplayan İçerde'ye yeni bölümde Rıza Kocaoğlu ve Gözde Kansu dahil oluyor.

Nefes kesen yeni bölümle ekrana gelecek dizide; Rıza Kocaoğlu, Celal'in (Çetin Tekindor) karanlık dünyasında sağ kolu olan Davut karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Zeki, iş bitirici ve soğukkanlı bir katil olan Davut ekran başındakileri hikayesiyle çok şaşırtacak. Güzel oyuncu Gözde Kansu ise dizide Celal'in hırslı eşi Yeşim Duman karakterine hayat verecek.

SARP VE MERT'İN İÇERDE OLDUKLARI İLK GÜN EKRANDA!

Dizinin yeni bölümünde mafyanın içindeki Sarp ve  Polisin içindeki Mert ilk görevlerini yerine getirmek için tehlikeli bir aksiyonun içine girecekler.

Celal'in gizli dünyasına adım atan Sarp, yıllar önce öldü bildiği erkek kardeşinin hayatta olduğuna dair ipuçları ele geçirecek. Ekran başındakileri şoke edecek sahnelerin yayınlanacağı bölümde Mert ise babası bildiği Celal'in ilk görevini yerine getirmek için tehlikeye atılacak...

Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini, Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun senaristliğini üstlendiği İçerde soluksuz ekrana gelecek ikinci bölümüyle 26 Eylül Pazartesi günü saat 20:00'da Show TV'de...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER