"Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4. Murat" dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem "Bağdat Fatihi 4. Murat" dizisinden beklenen fragmanlar yayınlandı! 

Muhteşem Yüzyıl serisinin yeni sezonda 4. Murat hikayesini merkezine alarak devam edeceği Muhteşem Yüzyıl: Başlangıç'ın Star'da ekranlara veda etmesinin ardından duyulmuştu.

4. Murat rolünü MedCezir dizisiyle tanıdığımız Metin Akdülger canlandırıyor

“MUHTEŞEM YÜZYILKÖSEM” Bağdat Fatihi IV. Murad
Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde büyük hayran kitlesine sahip “Muhteşem Yüzyıl Kösem” yeni sezonunda dev kadrosuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Nurgül Yeşilçay, Kösem Sultan'ın yetişkin çağlarını canlandıracak..

Yapımını TIMS Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı; “Muhteşem Yüzyıl Kösem” hanedanın en güçlü kadın figürü Kösem Sultan ile Osmanlı tarihine damga vuran oğlu “IV. Murad”ın zorlu mücadelesi, yeni sezonda FOX’da izleyicisiyle buluşacak.

Farah Zeynep Abdullah televizyon kariyerinde üçüncü kez dönem dizisinde rol alıyor.

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, tüm düşmanlarını alt ederek elde ettiği kadın saltanatının yanı sıra, dünyaya diz çöktüren bir sultan olan Kösem rolüyle izleyicinin karşısına çıkarken; Metin Akdülger, Kösem’in iktidarı ele alma isteğinde olan oğlu IV. Murad olarak izleyicisiyle buluşacak. Osmanlı’nın Demir yumruğu, Bağdat Fatihi IV. Murad’ın güzeller güzeli aşkı, prenses Farya rolünü ise Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.

İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4. Murat dizisinin tanıtımları; BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER