Han Suk-kyu, romantik doktor Kim Sa-bu rolünde ekranlara dönüyor!

Han Suk-kyu, romantik doktor Kim Sa-bu rolünde ekranlara dönüyor!
Han Suk-kyu

Kore Sineması’nın en önemli aktörlerinden olan ve yer aldığı işleri çok farklı noktalara taşıyan yetenekli aktör Han Suk-kyu, çok yakında yepyeni bir diziyle birlikte sevenleriyle yeniden bir araya gelmek için gün sayıyor. Sizi daha fazla meraklandırmamak için, öncelikle aktörün yeni dizisinden, hemen sonra ise rol aldığı son yapımlardan söz edeceğiz.

Romantic Doctor Kim Sa-bu

Sbs kanalında yayınlanacağı duyurulan dizi başlıktan da anlaşılacağı üzere, romantik, iyi kalpli ve aynı zamanda zeki bir doktorun hikayesini anlatıyor. “Tanrı’nın eli” lakabıyla anılan ünlü doktor Boo Yong-joo bir anda ortadan kabolur ve kimseler ondan haber alamaz. Kim Sa-bu adıyla ortaya çıkar ve kendisini "romantik doktor" olarak tanıtır. Seo Hyun-jin’in canlandıracağı, sıcakkanlı kişiliğinin ardında derin bir yara saklayan doktor Yoon Se-jung ve Kang Dong-joo ise, doktor Kim ile tanışırlar ve hayatın ve aşkın değerini yeniden keşfe çıkarlar.

Tarihi yapımların aranan ismi

Han Suk-kyu son olarak iki yıl önce Secret Door adlı Sbs dizisinde Kral Yeongjo’yu canlandırmıştı. Dizi, acımasız kral ile adaletl ve eşit bir toplum kurma düşü olan oğlu Yi Sun arasındaki amansız çatışmaya odaklanıyordu.

Başarılı aktörün yer aldığı son film ise yine tarihi bir hikayeye dayanıyor. The Royal Tailor (2014) adlı film, Choson Hanedanlığı zamanında iki terzi arasındaki çekişmeyi anlatıyor ve Suk-kyu filmde kraliyet terzisi Jo Dol-seok karakterine hayat veriyor.

Aldığımız haberlere göre, aktörün son dizisi önümüzdeki Kasım ayında başlayacak ve Scarlet Heart: Ryeo dizisinin yerini teslim alacak. Şimdilik Secret Door dizisinin tanıtımını paylaşıyor ve önümüzdeki günlerde, sizleri, yeni dizi ile ilgili edineceğimiz ayrıntılardan haberdar etmek için sabırsızlanıyoruz.  

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER