Fargo, 3. sezon kadrosuna Mary Elizabeth Winstead'i de kattı

Fargo, 3. sezon kadrosuna Mary Elizabeth Winstead'i de kattı
Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fargo, Ewan McGregor ve Carrie Coon'un ardından dizinin kadrosuna Mary Elizabeth Winstead'i de kattı.

Winstead son olarak ülkemizde Nisan başında vizyona giren 10 Cloverfield Lane filminde ve yaz sezonunda ilk sezonuyla ekranda olan, 11 Eylül'de de ilk sezon finalini yapan Braindead dizisinde yer almıştı. Oyuncu dizide hırslı bir şekilde oynadığı briç nedeniyle düştüğü hapisten yakın zaman önce şartlı tahliyeyle çıkan, düzenbaz ve cazibeli Nikki Swango'yı oynayacak.

Ancak Braindead ilk sezonuyla iyi bir reyting ortalaması tutturamamış olsa bile dizi ikinci sezon onayı aldığı ve bir şekilde prodüksiyon tarihleri çakıştığı takdirde Braindead'te yer almak zorunda kalacak. 

Antoloji türünde olan Fargo'nun yeni sezonunun 2010 yılında ve ilk sezon sonrasında geçeceği daha öncesinde basına yansıyan haberlerden olmuştu. Ayrıca daha önce kadroya giren Ewan McGregor'un Emmit ve Ray Stussy isimli ikizleri, Carrie Coon'un ise yeni boşanmış polis şefi bir anne Edna Valley'i oynayacağı açıklanmıştı.

Dizi, 2016 sonlarına doğru çekimlerine başlayacak ve 2017'de yayına girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER