Sosyal TV | 15 Eylül 2016'da sosyal medyada neler oldu?

Sosyal TV |  15 Eylül 2016'da sosyal medyada neler oldu?
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (15 Eylül) en çok konuşulan yapım; Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı, MF Yapım'ın ATV'de yayınlanan, başrollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı Seviyor Sevmiyor oldu. Dizi %21,81 ile 1. sırada.

Kanal D'de yayınlanan, sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kısmetse Olur geçtiğimiz gün %37,46 ile 1. sıradayken, %18,57 ile 2. sırada yer aldı.

TV8’de yayınlanan sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı Acun Ilıcalı'nın yeni yarışma programı Göz6 geçtiğimiz gün %11,15 ile 3. sıradayken %9,54 yerini korudu.

Kanal D’de yayınlanan, baş rollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Ezgi Şenler, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı, TMC yapımcılığında, yönetmenliği Mehmet Ada Öztekin’e ait olan Bodrum Masalı %8,92 ile 4. sırada.

Müge Uğurlar'ın yönetmenliğini yaptığı Bİ Yapım'ın Show TV'de yayınlanan başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel'in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz %4,75 ile 5. sırada.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER