Sosyal TV | Bodrum Masalı birinciliği bırakmıyor!

Sosyal TV | Bodrum Masalı birinciliği bırakmıyor!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (8 Eylül) en çok konuşulan yapım Kanal D’de yayınlanan, baş rollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Ezgi Şenler, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı, TMC yapımcılığında, yönetmenliği Mehmet Ada Öztekin’e ait olan Bodrum Masalı oldu. Dizi geçtiğimiz hafta %43,13 ile 1. Sıradayken bu hafta %36,54 ile yerini korudu…

HaberTürk’te yayınlanan sunuculuğunu Veyis Ateş’in yaptığı Akılda Kalan geçtiğimiz hafta %4,65 ile 5. sıradayken bu hafta %14,15 ile 2.sırada.
 
Metin Balekoğlu’nun yaptığı, yapımcılığını Bİ Yapım’ın üstlendiği, baş rollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı Star TV’de yayınlanan Yüksek Sosyete geçtiğimiz hafta %14,04 ile 2. sıradayken bu hafta %7,91 ile 3. sırada
 
CNNTürk’te yayınlanan sunuculuğunu Şirin Payzın’ın yaptığı Ne Oluyor? geçtiğimiz hafta %6,93 ile 4. sıradayken bu hafta %7,06  ile yerini korudu.

Fox Türkiye'de yayınlanan Fatih Portakal’ın sunuculuğunu yaptığı haber programı Fox Ana Haber geçtiğimiz hafta %10,06 ile 3. sıradayken bu hafta %5,69 ile 5. sırada.


 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER