The White Princess'e bir yönetmen daha: Alex Kalymnios

The White Princess'e bir yönetmen daha: Alex Kalymnios
Starz kanalında ekrana gelecek The White Princess'te Alex Kalymnios'un da yönetmenlik yapacağı açıklandı.

Merak uyandıran bu yapım Philippa Gregory'nin The White Princess kitabından uyarlanıyor. Daha önce yine Starz'da ekrana gelen The White Queen'e devam niteliği taşıyor. The White Princess, İngiltere'deki Güller Savaşı'nı (Wars of Roses) konu ediyor. Hikaue 1485 yılında, Yorklardan Prenses Elizabeth'in Henry Tudor ile evlenmesiyle başlıyor. Ancak Elizabeth'in uzun zamandır kayıp olan kardeşi Prens Richard'ın hayatta olduğunun ortaya çıkmasıyla işler karışacak. Richard, hakkı olan tahtı geri almak isteyecek. Elizabeth'in bir taraf seçmesi gerekecek. 

Alex Kalymnios dizinin 4, 5 ve 6. bölümlerinde yönetmen olarak görev alacak. Kalymnios şimdiye kadar Salem, Scott and Bailey, Cleveland Abduction, Becoming Human, Being Human gibi yapımları yönetti.

The White Princess'in baş yazarlığını Emma Frost üstleniyor.  Dizide Jodie Comer, Jacob Collins-Levy, Essie Davis, Joanne Whalley, Michelle Fairley, Suki Waterhouse, Rebecca Benson, Rhys Connah, Caroline Goodall, Kenneth Cranham ve Vincent Regan gibi isimler rol alacak.

The White Princess'in ne zaman ekrana geleceği henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER