Film tutkunları Disney Channel’a!

Film tutkunları Disney Channel’a!
Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, Eylül ayından itibaren Pazartesi ve Cuma akşamları saat 19.45’de tüm film tutkunlarını ekran başına topluyor! Disney Channel’da Pazartesi akşamları, Narnia Günlükleri ve Büyük Hazine gibi macera filmleriyle renklenirken; Cuma akşamları Ratatuy, Rapunzel ve Sevimli Canavarlar gibi birbirinden eğlenceli filmler tüm aileyi bir araya getiriyor.

Beyaz perdenin en sevilen Disney filmleri Eylül ayından itibaren tüm sinemaseverlerle Disney Channel ekranlarında bir araya gelmeye hazırlanıyor. Disney Channel, 2 Eylül’den itibaren her Cuma yayınlanacak “Aile Sineması Akşamı”nda kalplere dokunan Disney filmleri ile tüm aileyi; her Pazartesi yayınlanacak “Macera Filmleri Akşamı”nda ise tüm film tutkunlarını ekran başına çağırıyor.

2 Eylül’den itibaren Cuma’ları Aile Sineması Akşamı

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel, yeni yayın döneminde her Cuma akşamı saat 19.45’te Disney’in sevilen aile filmlerini ekrana getiriyor. 2 Eylül’den itibaren Cuma akşamları “Ratatuy”, “İnanılmaz Aile”, “Rapunzel”, “Sevimli Canavarlar” ve “Prenses ve Kurbağa” tüm aileyi Disney Channel ekranları başına çağırıyor.

“En İyi Animasyon Film” dalında Oscar ödüllü Ratatuy, 2 Eylül’de; “İnanılmaz Aile”nin müthiş maceraları 9 Eylül’de; kararlılığı ve korkusuzluğuylaDisney’in en sevilen prenseslerinden “Rapunzel” 16 Eylül’de; hayalgücünün sınırlarını zorlayan, yaratıcılık harikası hikaye anlatımıyla “Sevimli Canavarlar” 23 Eylül’de; ve mizah, müzik ve duygu dolu bir macerayı ekrana getiren “Prenses ve Kurbağa” ise 30 Eylül’de Disney Channel’da yayınlanacak.

5 Eylül’den itibaren Pazartesi’leri Macera Filmleri Akşamı

Disney Channel, 5 Eylül’den itibaren Pazartesi akşamlarını renklendirecek macera filmleriyle tüm sinemaseverleri ekran başına çağırıyor. Eylül ayı boyunca her Pazartesi film tutkunları; heyecanın bir an olsun eksik olmadığı “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap”, “Bak Şu Köpeğe”, “Komando Dadı” ve “Büyük Hazine” filmlerini izleme fırsatı bulacak.

Mistik bir dünyanın kapılarını aralayan “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” 5 Eylül’de; genetik bir mutasyon serumunun etkisine maruz kalınca vücudunda değişimler başlayarak köpeğe dönüşen avukat Dave’in hikayesini anlatan “Bak Şu Köpeğe” 12 Eylül’de; 5 yaramaz çocuğa bakıcılık görevi üstlenen komandoyu konu alan “Komando Dadı”nın ve çocukların ev macerası 19 Eylül’de; hazine peşinde koşan Gates ailesini ekranlara taşıyan Büyük Hazine ise 26 Eylül Pazartesi 19:45’te Disney Channel’da yayınlanacak.

“Aile Sineması Akşamı” her cuma saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da çocuklar ve aileleri bekliyor. 
“Macera Filmleri Akşamı” her pazartesi saat 19.45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da tüm sinemaseverleri bekliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER