K-Pop Starları Busan One Asia Festival'inde buluşuyor!

K-Pop Starları Busan One Asia Festival'inde buluşuyor!
Busan One Asia Festival'i (BOF) başlıyor!

Busan Metropolitan City'nin ev sahipliğinde ve Busan Turizm Organizasyonu tarafından gerçekleştirilecek olan Busan One Asia Festival (BOF)’inde PSY, SE7EN, INFINITE, Block B, BTS, AOA ve TWICE beraber sahne alacak.

BOF, Busan’a ait kültür ve turizm altyapısıyla Hallyu (Kore dalgası) ve Asya kültürünü bir araya getiren bir festival olma özelliğine sahip. Dünya’nın birçok yerinde gençleri bir araya getirecek olan festivalde gençler, Kore kültürü, K-Pop, Kore yemekleri ve Kore kozmetik ürünlerini deneyebilecekler. 1 Ekim-23 Ekim tarihleri arasında Busan Asiad Main Stadium, BEXCO’da gerçekleşecek olan festivalin Asya’nın önemli festivalleri arasında olması bekleniyor.

Festivalde sıralama PSY, SE7EN, INFINITE, Block B, BTS, AOA, TWICE, U-KISS ve Hwang Chi Yeul’de oluşuyor. Onlara, daha sonra CNBLUE, Apink, Girl’s Day, B1A4 ve B.A.P.’ da eşlik edecek ve beraber Busan’da sonbahar akşamları ısınacak!

Göz göze dansları ve bağımlılık yapan şarkı sözleriyle, PSY Çin, Güneydoğu Asya, Amerika ve Avrupa dâhil olmak üzere dünyanın dört bir yanından ilgi görüyor. SE7EN ise son dönemlerde “Rainbow” adlı çalışmasıyla Japonya'da haftalık K-Pop listelerinde üst sıralarında yer alan Hallyu sanatçısı olarak kendisinden söz ettiriyor.

Onlarla birlikte sahnede yer alacak olan INFINITE de dünyanın her yerinden gönüllerini kazandığı fanlarıyla koreografilerini muhteşem bir şekilde senkronize edecekler. Müzik listelerinin üst sıralarında yer alan hip-hop grubu olan Block B’nin yanında, sahnedeki enerji dolu performanslarıyla BTS, ilk çıktıkları 2008 yılından bu yana albüm yayınlayan U-KISS ve Çin’de harika bir şekilde yükseliş gösteren Hwang Ki Yeul da BOF sahnesinde olacak.

Bunlara ek olarak erkek yıldızların yanında popüler kız gruplardı da yer alacak. Sıklıkla televizyonda müzik ve eğlence programlarında gördüğümüz AOA; son parçaları Like OOH-AHH ve CHEER UP ile TWICE’da BOF’ta sahne alacak ekiplerden.

Busan One Asia Festival’inin “One Asia Opening Performance” (One Asia Açılış Performansı) ile K-Pop’un tarihine göz atılacak. “K-Pop Concert-There Stages” de ise üç gün boyunca birbirinden renkli performanslar izlenebilecek. “One Asia Dream Concert” da ise bütün büyük ve yükselen starlar beraber kapanış seremonisinde olacak. Hallyu starlarının performanslarını beklerken heyecan şimdiden başladı!

BOF yetkilileri BOF’i performanslar, sergiler ve sahneler dâhil olmak üzere en üst seviyede hazırladıklarını belirttiler ve ilave ettiler: Kore'nin en ünlü Hallyu sanatçıları tarafından gerçekleşecek olan performanslarda izleyicilere sürpriz yapmak için de her şey hazır olacak.

Aynı zamanda BOF süresince katılımcılar televizyon, eğlence, yemek programlarını katılabilecek ve müzik programlarını yerinde izlemeleri de sağlanacak.

Busan One Asia Festival hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Facebook: facebook.com/busanoneasiafestival
Festival web sitesi: www.bof.or.krBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER