Yakala Pişir 24Kitchen ekranlarında!

Yakala Pişir 24Kitchen ekranlarında!
Valentine Warner ve Nathan Outlaw’ın balık düellosu, 4 Eylül Pazar günü, 12.00’de Yakala Pişir ile 24Kitchen ekranlarında olacak.

Balık konusunda tutkulu olan ünlü şef Valentine Warner ve iki Michelin yıldızlı Nathan Outlaw’ın marifetlerini konuşturduğu Yakala Pişir, 4 Eylül Pazar günü, 12.00’de 24Kitchen ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Çok yakın arkadaş olan iki şef, İngiliz kıyılarını dolaşıyor ve derin sularda en iyi balıkları yakalayıp en lezzetli menüleri hazırlamak konusunda birbirleriyle yarışıyorlar. Warner ve Outlaw ortaya çıkardıkları lezzetli yemekleri uzman bir ekibe sunuyor ve onları etkilemeye çalışıyorlar. Ünlü şefler Warner ve Outlaw’ın, doğal şartlarda verdikleri mücadele ve birbirinden lezzetli tarifler, Yakala Pişir ile 24Kitchen izleyicileri ile buluşuyor.

Yaşasın Balık

Yakala Pişir programı, 24Kitchen tarafından üstlenen Yaşasın Balık projesi kapsamında ekrana geliyor. Her zaman sağlıklı ve taze besin tüketmenin savunucusu olan 24Kitchen, balık türlerinin korunması ve denizlerimizin varlığını sürdürebilecek sağlıklı bir döngüye kavuşması için sürdürülebilir balıkçılığın önemine vurgu yapıyor ve denizlerimizin geleceği için sürdürülebilir balıkçılık, deniz kirliliği ve doğru balık tüketimine dikkat çekiyor.

Pek çok farklı mecrada FOX Networks Group içeriklerinin de desteğiyle bir Yaşasın Balık seferberliği yaratmayı amaçlayan 24Kitchen, bu bilincin daha fazla kişiye ulaşmasını ve farkındalık yaratmasını sağlamayı amaçlıyor.

Yakala Pişir, 4 Eylül Pazar günü, 12.00’de 24Kitchen’da başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER