Çocuklarla Tatlı Yarış, Home&Entertainment'ta!

Çocuklarla Tatlı Yarış, Home&Entertainment'ta!
Minik ellerin harikalar yarattığı programlara bir yenisi daha eklendi! 30 Ağustos'tan itibaren Home&Entertainment HD'de yayınlanacak Çocuklarla Tatlı Yarış'ı siz de çok seveceksiniz.

Bir süredir severek takip ettiğimiz Tatlı Yarış'ın çocuk versiyonunu izlemeye ne dersiniz? Mark Rhodes ve Sam Nixon'ın sunuculuğunu yaptığı, şef Allegra McEvedy ile pasta uzmanı Graham Hornigold'un da jüri olarak yer aldığı programda birbirinden lezzetli tatlılar, bu kez de minik ellerden çıkıyor. 9-12 yaş arası çocukların katılabildiği yarışmada nasıl harikalar yaratıldığına şahit oldukça gözlerinize inanamayacaksınız. Kimi zaman acımasız eleştirilere de maruz kalan yarışmacılar yine de yılmıyor ve ellerinden geleni yapmaya devam ediyor. 

Kekten pastaya, kurabiyeden çikolataya kadar onlarca farklı tarifi yapan birbirinden başarılı çocukların yarışına ortak olmak için Home&Entertainment HD'yi izlemeye devam edin.

Çocuklarla Tatlı Yarış, 30 Ağustos'tan itibaren her gün saat 17.30'da Digiturk kanallarından Home&Entertainment HD'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER