Bana Sevmeyi Anlat, ilk bölümüyle sosyal medyada çok konuşuldu!

Bana Sevmeyi Anlat, ilk bölümüyle sosyal medyada çok konuşuldu!
Ay Yapım imzalı, Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın rol aldığı "Bana Sevmeyi Anlat ilk bölümüyle dün akşam Fox ekranlarından izleyiciyle buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyiciden tam not aldı.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Çekimleri Almanya'nın Freiburg şehrinde ve İstanbul'da gerçekleşen dizinin ilk bölümü sosyal medyaya damga vurdu. Ekran başındakilerin beğenisini kazanan dizi Bana Sevmeyi Anlat etiketiyle sosyal medya mecrası Twitter'ın  TT listesinde uzun saatler kaldı.

İlk bölümde neler oldu?

Almanya'da eşinden boşandıktan sonra bebeğiyle birlikte baba evine dönmek zorunda kalan Leyla'nın (Seda Bakan) ayakta kalma mücadelesi izleyenleri derinden etkiledi. Leyla, bebeğinin geleceği için babasının arkadaşı Haşmet'le (Mustafa Üstündağ) evlenmeyi kabul ederek İstanbul'a geldi. Düğün günü Haşmet'in karanlık tarafıyla yüzleşen Leyla'nın düğünden kaçarken Alper'in arabasına binmesi heyecanı doruğa taşıdı. Haşmet'in restaurantında işletmecilik yapan Alper'in hayatı ise eşi ve ağabeyini yaptığı kaza ile altüst oldu. İzleyenleri şoke eden trafik kazasında ağabeyini kaybeden Alper eşinin komaya girdiğini öğrendi.

Özgün hikayesiyle izleyenlerini kalbini kazanan dizinin ikinci bölümünde Haşmet'ten kaçan Leyla Alper'in evine sığınmak zorunda kalacak.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın senaristliğini Deniz Akçay'ın kaleme aldığı Bana Sevmeyi Anlat her Cuma saat 20:00'de FOX'ta...

İkinci bölüm tanıtımı:

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER