No: 309, bu yazın en çok izlenen dizisi oldu!

No: 309, bu yazın en çok izlenen dizisi oldu!
Yapımcılığını Gold Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un paylaştıkları No: 309, 24 Ağustos Çarşamba günü yayınlanan 11. bölümü, AB SES kategorisinde yüzde 7.78 reyting, ABC1 kategorisinde de yüzde 7.27 reyting, Total kategoride ise yüzde 8.08 reyting ile günün en çok izlenen dizisi oldu. Bu birincilikle No: 309 aynı zamanda bu yazın reyting rekorunu da kırdı! 


 
Lale rolünde izlediğimiz başrol oyuncusu Demet Özdemir dizinin başarısının sırrı sorulduğunda; “Dizi seti çok keyifli. Eğlenerek çalışıyoruz, bu seyiriciye de geçiyor. Sadece oyuncular değil bütün ekip beraber şahane bir uyum yakaladık. Şu an ülkemizin de, hepimizin de buna ihtiyacı var.”şeklinde konuştu.


 
Onur rolüne hayat veren Furkan Palalı ise; “Ülkece zor zamanlar yaşadığımız günlerde izleyicilerin yüzünü güldürebildiğimiz için çok mutluyuz. Harika bir ekip ve oyuncu kadrosuyla çalışıyoruz. Harika bir uyum yakaladık. Ekibin ve oyuncuların mutluluğu da birebir ekrana yansıyor.” diyerek dizinin başarısının püf noktalarını anlattı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER