The Departed televizyona uyarlanıyor

The Departed televizyona uyarlanıyor
2006 senesinde vizyona giren The Departed filmi de televizyonun yolunu tutuyor. 

Oscar Ödülü'ne layık görülen The Departed'ta Leonardo DiCaprio ve Matt Damon başrolleri paylaşıyordu. Şimdi bu ilgi uyandıran hikaye Amazon tarafından ufak ekrana taşınacak. The Hollywood Reporter'ın haberine göre yapım Amazon Studios, Vertigo Entertainment, Initial Entertainment Group, Plan B Entertainment ve Warner Bros. TV. ortaklığında uyarlanacak. 

The Departed da aslen Hong Kong yapımı olan Internal Affairs'a (2002) dayanıyor. Üzerinde çalışılan proje bu iki filmi birden baz alacak. Genç bir polis acımasız bir latin çetesini çökermek için kimlik değiştirecek. Ancak çete de aynı zamanda polisin arasına bir adam yerleştirmiş olacak. Günümüzde Chicago şehrinde geçecek hikayede iki köstebek görevlerinde başarılı olmak ve hayatta kalabilmek için mücadele verecek.

Mercy Street, Detroit 1-8-7 gibi yapımlarla tanınan Jason Richman uyarlamayı kaleme alan isim olacak. Roy Lee, Michael Connolly, Graham King, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Sarah Esberg, Tripp Vinson, Doug Davison ve Gianni Nunnari de yapımcılık görevi üstlenecek. 

Şimdilik The Departed'ın dizi versiyonunu ne zaman izleyebileceğimiz belli değil.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER