Netflix'in yeni dizi projesi Friends from College oldu

Netflix'in yeni dizi projesi Friends from College oldu
Online seç - izle platformu orijinal projelere ağırlık vermeye devam ediyor. Son açıklanan proje  Friends from College ismindeki komedi dizisi oldu.

İlk sezonu sekiz bölümden oluşacak diziyi Neighbors, Neighbors: Sorority Rising, Forgetting Sarah Marshall, Get Him to the Greek gibi projelerle tanınan Nick Stoller ve eşi Francesca Delbanco geliştiriyor. Üstelik projenin şimdiden yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosu var! Bu isimler arasında Keegan-Michael Key (Key & Peele, Keanu, Don’t Think Twice), Cobie Smulders (Jack Reacher: Never Go Back, Avengers, How I Met Your Mother), Annie Parisse (Vinyl, The Following), Nat Faxon (Married, American Dad, Ben & Kate), Fred Savage (The Grinder, The Wonder Years) ve Jae Suh Park (The Mindy Project, The Big Short) yer alıyor.

Friends from College, Harvard Üniversitesi'ne birlikte gitmiş bir grup arkadaşı merkezine alıyor. Şimdilerde 40lı yaşlarında olan bu grup bir yandan elde ettikleri başarıları, bir yandan da beceremedikleri şeyler arasında gidip geliyor. Dizi onların eskiye dayanan arkadaşlığını, romantik ilişkilerini ve yetişkin olarak dengeyi sağlama çabalarını komedi türünde ekrana taşıyacak.

Şimdilik Friends from College dizisinin ne zaman ekrana geleceği belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER