Sosyal TV | Hangimiz Sevmedik, Pazartesi'nin en çok konuşulan dizisi oldu!

Sosyal TV | Hangimiz Sevmedik, Pazartesi'nin en çok konuşulan dizisi oldu!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (22 Ağustos) CNNTürk’te yayınlanan sunuculuğunu Ahmet Hakan’ın yaptığı Tarafsız Bölge konuşuldu. Program %19,23 ile 1. sırada.

Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı, Can Yaman ve Selen Soyder’in başrollerini paylaştığı TRT 1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik geçtiğimiz  % 15.71 ile 2. Sırada olan dizi bu hafta  %15,20 ile yerini korudu.
 
Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı, baş rollerini Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı ATV’de yayınlanan Seviyor Sevmiyor %6,47 ile 6. Sırada olan dizi bu hafta %10,17 ile 3. Sırada.

Yönetmenliğini Eray Koçak’ın üstlendiği Limon Yapım’ın Fox Türkiye’de yayınlanan başrollerini Algı Eke, Burak Çelik ve Ekin Mert Daymaz’ın paylaştğı Hayat Sevince Güzel geçtiğimiz hafta %16.83 ile %7.90 ile 5. Sıradayken bu hafta  %10,17 ile 4. sırada
 
Sunuculuğunu İsmail Küçükkaya’nın yaptığı Fox TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat geçtiğimiz hafta &5,16 ile 8. Sıradayken bu hafta %6,65 ile 5. Sırada.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER