Sosyal TV | Rüzgar'ın Kalbi Cumartesi'nin en çok konuşulan dizisi!

Sosyal TV | Rüzgar'ın Kalbi Cumartesi'nin en çok konuşulan dizisi!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (20 Ağustos) en çok konuşulan dizi Filiz Gülmez Pakman’ın yönettiği Filmevi Yapım’ın Fox TV’de yayınlanmaya başlanan, başrollerini Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın paylaştığı Rüzgar’ın Kalbi oldu. Dizi %27,97 ile 1. sırada.

 Yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı, yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın paylaştığı Kanal D’de yayınlanan Tatlı İntikam geçtiğimiz hafta %1,21 ile 12. sırada yer alan dizi bu hafta %18,11 ile 2. Sırada.  

ABD’nin en çok izlenen programlarından I Get That A Lot'ın Türkiye uyarlaması olan  O Bana Çok Benzer (Show TV) geçtiğimiz hafta %38,05 ile 1. sıradayken bu hafta %11,31 ile 3. sırada.

CNNTÜRK’te yayınlanan, sunuculuğunu Didem Arslan Yılmaz’ın yaptığı Türkiye’nin  Gündemi geçtiğimiz hafta %15.20 ile 2. sıradayken bu hafta %10,07 ile 4. Sırada.

Show TV’de yayınlanan, başrollerini Burak Deniz ve Hande Erçel’in paylaştığı, yapımcılığı Bi Yapım’a yönetmenliği Bahadır İnce’ye ait romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz geçtiğimiz hafta %6.40 ile 4. sırada olan dizi %6,14 ile 5. sırada. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER