Digiturk’te Star Trek heyecanı başlıyor

Digiturk’te Star Trek heyecanı başlıyor
En iyi, en yeni ve en güçlü yapımların adresi Digiturk, Hollywood tarihinin en uzun ömürlü serilerinden olan ve bugüne kadar 12 sinema filmiyle 1 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden Star Trek efsanesini 12-31 Ağustos tarihleri arasında pop-up kanalı ‘Moviemax Star Trek HD’de sinemaseverler ile buluşturuyor. Kanalda efsane 12 filmin yanı sıra ünlü seri ile ilgili belgeseller de yayınlanacak.

Sinema dünyasındaki trendleri yakından takip eden ve sinemaseverlere sunduğu ayrıcalık ve sürprizlerle dikkat çeken Digiturk, izleyicilerini ayrıcalıklı hissettirmeye devam ediyor. Star Wars, Oscars gibi pop-up kanalları ile ilgi toplayan Digiturk, bu kez yeni pop-up kanalı Moviemax Star Trek HD ile üyelerine benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve ülkemizde de büyük bir ilgi gören Star Trek film ve dizileri, 11 Ağustos’u 12 Ağustos’a bağlayan gece saat 00.00’da ‘Moviemax Star Trek HD’de Digiturk üyeleri ile buluşacak. Kanal 31 Ağustos’a kadar yayına devam ederek severlerine Star Trek şöleni yaşatacak.

Digiturk film paketi üyeleri; sinema tarihinde bilim kurgu alanında çığır açan Star Trek efsanesinin tüm filmleri ile birlikte belgesellerini hem alt yazılı, hem de Türkçe dublaj seçeneği ile 1 No’lu kanaldan yayın yapacak olan ‘Moviemax Star Trek HD’den izleyebilecek.
Kanalda serinin ilk filmi 1979 yapımı Star Trek: The Motion Picture başta olmak üzere, Star Trek II: The Wrath Of Khan (1982), Star Trek III: The Search For Spock (1984), Star Trek IV: The Voyage Home (1986), Star Trek V: The Final Frontier (1989), Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991), Star Trek Generations (1994), Star Trek: First Contact (1996), Star Trek: Insurrection (1998), Star Trek: Nemesis (2002), Star Trek (2009), Star Trek Into Darkness (2013) gibi 12 film ile Trekkies ve Trekkies 2 belgeselleri olacak. Ayrıca, 1966 yılında başlayan ilk Star Trek (Uzay Yolu) orijinal dizisinin tamamı da izleyicilere sunulacak.

Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Star Trek Keyfi

Benzersiz bir deneyimin parçası olacak Star Trek film ve belgeselleri, ‘Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde’ uygulamaları içindeki özel kategoriler üzerinden de 12-31 Ağustos tarihleri arasında izlenebilecek. Digiturk üyeleri kendilerine sunulan bu ayrıcalıkla, yayın akışına bağlı kalmadan, Dilediğin Zaman ve Dilediğin yerde uygulamaları ile televizyondan, cep telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisayarlarından serinin tüm filmlerine ulaşabilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER