Animal Kingdom, Dizimax Vice'de başlıyor

Animal Kingdom, Dizimax Vice'de başlıyor
Bir film uyarlaması olan Animal Kingdom, Cody ailesinin suçla iç içe yaşamlarını ekrana getiriyor. Başrolünde Ellen Barkin'in yer aldığı dizi 8 Ağustos'ta başlıyor.

2010 yılında beyaz perdede oynayan, yönetmenliğini David Michod'un üstlendiği Avustralya yapımı Animal Kingdom, oyuncu Jacki Weaver'a Oscar adaylığı getirmiş, bir ailenin şiddet dolu yaşantısını ustalıkla anlatarak epey takdir kazanmıştı. Büyük ilgi gören filmin Jonathan Lisco tarafından uyarlanan dizi versiyonu ağustos ayında ekrana geliyor.

Animal Kingdom film versiyonunda olduğu gibi annelerinin yönetimi altında organize bir suç şebekesi gibi çalışan erkek kardeşlerin karanlık faatliyetlerini anlatıyor. Bunları 17 yaşındaki Joshua'nın büyükannesiyle yaşamak üzere eve gelişinin ardından keşfediyoruz. Annesi Julia aşırı dozdan hayatını kaybedince Joshua'nın anneannesinin yanına taşınmaktan başka çaresi kalmaz. Oceanside, California'da Janine ve dört amcasıyla yaşamaya başlayan genç adam, kısa süre içinde bu ailenin geçimini yasal yollardan sağlamakla ilgilenmediğini anlar.

Kanun tanımayan bir ailenin dramatik hikayesini ekrana taşıyan Animal Kingdom'da ünlü oyuncu Ellen Barkin, Scott Speedman, Shawn Hatosy, Ben Robson ve Jake Weary rol alıyor.

Yeni dizi Animal Kingdom, pazartesi günleri saat 22.00'de Digiturk kanallarından Dizimax Vice'de başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER