Roadies, Dizimax Drama'da ekrana geliyor

Roadies, Dizimax Drama'da ekrana geliyor
Ünlü bir müzik grubuna eşlik ediyorlar, konserlerin kusursuz geçmesi için var güçleriyle çalışıyorlar. Müziğe aşık ve hayatları yolda geçen bir grup insanın hikayesi yeni dizi Roadies ile Digiturk kanallarından Dizimax Drama'da ekrana geliyor.

The Staton-House Band adlı ünlü müzik grubu ABD çapında bir konser turnesine çıkmıştır. Gruba turne sırasında geniş bir prodüksiyon kafilesi ve teknik ekip eşlik etmektedir. Başta tur menajeri Bill Hanson (Luke Wilson) ve yapım yönetmeni Shelli Anderson (Carla Gugino) olmak üzere yıllanmış elemanlardan çaylaklara kadar bu kalife hem müziğe hem de eşlik ettikleri gruba derinden bağlı insanlardan oluşuyor. Hayatları bir duraktan diğerine, bir şehirden ötekine yolculuk ederek geçen bu insanlar düzensizliği düzenleri olarak kabul etmiş ve bu standart dışı yaşam tarzından keyif alan özgür ruhlardan oluşuyor.

Crowe'nin Gençlik Anıları

Roadies dizisinin yaratıcısı Cameron Crowe gençliğinde müzik dergisi Rolling Stones için muhabirlik ve editörlük yaptıktan sonra sinema endüstrisine yönelen bir yazar ve yönetmen. Jerry Maguire, Vanilla Sky ve We Bought a Zoo filmleriyle tanınan Crowe, bu kez gençlik yıllarında şahit olduğu konser turnelerinin sahne arkası hakkında hazırladığı bir diziyle karşımıza çıkıyor. Roadies'in yapımcıları arasında ünlü isim J. J. Abrams da yer alıyor.

Kalabalık Bir Kadro

Dizide başrolleri The Royal Tenenbaums, Old School ve Concussion filmleriyle hatırlayacağımız Luke Wilson ile Sin City, Sucker Punch ve San Andreas filmlerinde rol alan Carla Gugino paylaşıyor. Bu iki ünlü isme eşlik edenler arasında Imogen Poots, Peter Cambor, Luis Guzman ve Keisha Castle-Hughes yer alıyor.

Yeni dizi Roadies salı günleri saat 22.00'de Digiturk kanallarından Dizimax Drama'da ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER