Tamer Karadağlı, Para Odası ile kazandırmaya geliyor!

Tamer Karadağlı, Para Odası ile kazandırmaya geliyor!
Kanal D’de yapımını Nisan Yapım’ın üstlendiği, sunuculuğunu ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın yaptığı, milyonları ekran başına kilitleyecek olan “Para Odası” isimli yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

KAZANMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI…
 
“Para Odası” n da yarışmacılar aileleri ile beraber yarışıyor. Yarışmacılar tahmin sorularını yanıtlıyor, aileleri ise para ödüllerini topluyor. Her etapta kendilerine yöneltilen yedi soruya en yakın cevabı veren yarışmacılar, sunuculuğunu Nilgün Esin’in yaptığı Para Odası’ na bağlanıyor.
 
YARIŞMACILARIN KADERİ AİLELERİNE BAĞLI!!
 
Para Odası’ n da yarışan yarışmacıların kaderini, aileleri belirliyor. Yarışma boyunca ana stüdyoda yaşananlardan habersiz olan aileler, izleyicilerin ve stüdyodaki yarışmacıların gördüğü para ödüllerinin hangi kutuda olduğunu bilmeden seçim yapıyor. Yedi sorunun sonunda en fazla para ödülünü toplayan yarışmacı finale çıkıyor ve finale kadar topladığı para ödülünü kazanmak için yarışıyor.
 
Büyük ödüllerin yer aldığı ve heyecanın katlanarak arttığı “Para Odası” 01 Ağustos Pazartesi günü Kanal D’de başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER