Game of Thrones'tan kamera arkası görüntüleri paylaşıldı

Game of Thrones'tan kamera arkası görüntüleri paylaşıldı
HBO'nun sevilen dizisi Game of Thrones altıncı sezonu sonlandırmanın ardından San Diego Comic Con'daki yerini aldı. 

Televizyonun en fazla ilgi çeken işlerinden olan Game of Thrones, San Diego Comic Con 2016'da da büyük ilgi gördü. Panelde dizinin yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss ile büyük ilgi gören bölümlerin yönetmeni Michael Sapochnik yer aldı. Onlara oyuncu ekibinden John Bradley (Samwell Tarly), Liam Cunningham (Ser Davos Seaworth), Nathalie Emmanuel (Missandei), Isaac Hemptstead Wright (Bran Stark), Conleth Hill (Varys), Faye Marsay (The Waif), Kristian Nairn (Hodor), Iwan Rheon (Ramsay Bolton) ve Sophie Turner (Sansa Stark) eşlik etti. Yeni bölümlere dair ipucu vermekten kaçınan ekip, eğlenceli bir sohbete imza attı.

Yedinci sezonun dizide kış gelmesi nedeniyle ertelendiği, Davos'un Shireen'in ölümünden en az bizim kadar etkinlendiği dile getirildi. Bunun yanında Sophie Turner'a göre Sansa, Vadi'nin askerlerinin geleceğini bilinçli olarak Jon'dan gizledi. Savaşın kendisi sayesinde kazanıldığının bilinmesini istedi.

Tüm bunların yanı sıra Game of Thrones'un altıncı sezonunda kamera arkasında yaşanan eğlenceli anlar hayranlara seyrettirildi. Bu videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER