Descendants of The Sun dizisinin ikinci sezonu onaylandı!

Descendants of The Sun dizisinin ikinci sezonu onaylandı!

Son zamanların en başarılı Kore dizisi olarak kabul edilen ve dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Descendants of The Sun, ikinci sezonuyla ekranlara dönüyor. Daha öncelerde dizinin final yaptığını ve devam etmeyeceğini söyleyen KBS kanalı, dizinin hayranlarından gelen yoğun istek üzerine, ikinci sezon için hazırlıklara başladı.

Ancak, ilk sezondaki baş rollerin ikinci sezonda da yer alması pek olası görünmüyor. Çünkü, hali hazırda başka dizilerle anlaşan oyuncular, zamanlama bakımından büyük sıkıntılar yaşayabilirler.

Söylentilere göre, ikinci sezonun hikayesi Seo Dae-young ve generalin kızı Yun Myung-joo ilişkisi ekseninde anlatılacak. İlk sezonun hikayesi ise Uruk adlı verilen kurgusal bir ülkede geçiyor. Özel kuvvetler kaptanı Shi-jin, motosikletli bir hırsızı yakalamaya çalışırken hırsız yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Hırsızın cep telefonunu çaldığını fark eden Shi-jin, peşine düşer ve hastaneye gider. Acil serviste Kang Mo-yeon adlı doktorla tanışır ve birbirlerinden etkilenirler. Çift bir süre sonra görüşmeye başlar, ancak yolları görev nedeniyle ayrılır ve sekiz ay sonra yine bir görev nedeniyle Uruk'ta birleşir.  

Geçtiğimiz Nisan ayında final yapan dizi, son bölümüyle %38.8 izlenerek reyting rekoru kırdı ve ortalama %28.58 reyting yakaladı. Aynı zamanda, birçok ödüle aday gösterildi ve çoğunu da kazandı. Her bakımdan bu kadar başarılı bir dizinin tek sezonla kısıtlı kalmamasına herkes gibi biz de çok sevindik. İkinci sezonu sizler gibi büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Yapımcılar vizyon tarihi olarak 2017’yi işaret ediyorlar.  Bu arada, ilk sezonun "Director’s Cut" versiyonu da önümüzdeki Aralık’ta DVD olarak seyircilerin beğenisine sunulacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER